בשעה טובה!! נולד לכם בן!! ההתרגשות בשיאה, הסבים והסבתות לא יודעים מה לעשות עם עצמם מרוב התרגשות. אשתך עסוקה עם הילד והחלמה מהלידה, וכעת עליך למצוא אולם לברית. מיום שנולד, יש לך שמונה ימים למצוא אולם, מוהל, לארגן רשימת מוזמנים ולדאוג גם להזמין אותם, להזמין צלם ולדאוג לאשתך לבגד ולעיצוב השיער ואיפור לאירוע…כל כך הרבה משימות בכל כך מעט זמן!!

דבר ראשון שעליך לעשות הוא להתחיל להזמין אולם אירועים. לא כל אולמות האירועים הנם אולם לברית. ישנם אולמות גדולים מדיי או מפוארים מדיי, כאשר ברית אמורה להיות אירוע קטן ואינטימי, כאשר האורחים הינם האנשים הקרובים ביותר. כמו כן, כיוון שמדובר באירוע שמרבית הפעמים מתקיים בשעות הצהריים, אתה מעוניין שהאוכל יהיה איכותי וטעים, שכן מרבית הסיכויים הם כי האורחים יגיעו ישירות מיום העבודה, וירצו לאכול אוכל טוב.

אולם לברית לרוב יהיה אולם אירועים שאינו גדול מימדים, ויחיל עד 300 מוזמנים. אולמות אלו ערוכים לניהול אירועים מסוג זה, כך שגם אם תבצע הזמנה ימים ספוריים טרם הברית, האולם ידע להתמודד ולהתכונן למאורע. לרוב, המחירים באולמות אירועים לברית יהיו נמוכים ביחס לשוק האולמות, במיוחד לאירוע המתקיים בשעות הצהריים.

בחרת אולם לברית?

כעת נותר לבחור תפריט, באמצעות טעימות. האולם יאפשר לך להגיע לבצע טעימות של מרבית ממנותיו, בין אם מדובר במנות הראשונות, העיקריות, מנות הפתיחה וכמובן הקינוחים. בין כל האפשרויות, תצמצם האפשרויות לכ-3-4 סוגים מכל סוג מנה, בדיוק כמו שבחרת המנות ליום חתונתך, רק ללא אשתך שנמצאת כעת עם הבן שלכם.

אולמות אירועים המיועדים לבריתות, ידעו לבצע עבודה במהרה, מתוך ידיעה כי העבודה שלכם בארגון האירוע- היא מרובה. לאחר בחירת אולם לברית, יש לכתוב את ההזמנות ולוודא לשלוח אותו בזמן. אולם, כיום בעידן הסמארטפונים ניתן לעדכן את מרבית האורחים בהודעת “וואטצאפ” אחת. אם לא הצלחת לאתר אולם לקיים אירוע ברית, תוכל תמיד לפנות למסעדה, שתסגור לך במועד האירוע את המתחם או כמות מסויימת של שולחנות לצורך קיום הברית.